چهارشنبه, 12 ارديبهشت 1403 ساعت 11:14

بنیاد ایمنی هوایی لورا تابر باربور


بنیاد ایمنی هوایی لورا تابر باربور پذیرش نامزدهای جایزه ایمنی هوایی لورا تابر باربور 2024 را آغاز کرد. این جایزه که سالانه ارائه می شود، دستاوردهای قابل توجه در زمینه ایمنی هوانوردی در روش، طراحی، اختراع، مطالعه یا پیشرفت های دیگر را معرفی می کند. برندگان این جایزه در طول هفتاد و هفتمین اجلاس سالانه ایمنی که از 5 تا 7 نوامبر 2024 در ریودوژانیرو، برزیل برگزار می شود، ارائه خواهد شد.
دریافت‌کننده جایزه برای تلاش فردی یا گروهی قابل توجه برای کمک به بهبود ایمنی هوانوردی، انتخاب می‌شود.در میان بسیاری از دریافت کنندگان این جایزه معتبر، سه نفر از کارکنان سابق ایکائو هستند:
در سال 2015 نانسی گراهام به خاطر مدیریتش در دفتر ناوبری هوایی ایکائو کاندید شناخته شد. او مدیریت طرح ایمنی هوانوردی جهانی، برنامه جهانی ناوبری هوایی و پیشرفت‌های ارتقاء بلوک سیستم هوانوردی را بر عهده داشت. او همچنین به دلیل تعهد برای متحد کردن صنعت و سازمان های بین المللی برای ارتقای ایمنی هوایی مورد ستایش قرار گرفت.
در سال 2021 هنری گورجی به دلیل کمک های قابل توجهش که ایمنی هوانوردی را در سطح جهانی بهبود بخشید، کاندید شناخته شد. چشم انداز و مدیریت خارق العاده او منجر به تصادفات بسیار کمتری شد و جان های بی شماری در سراسر جهان نجات یافت.
در سال 2000، کاپیتان ریچارد تی اسلاتر به دلیل مشارکت برجسته در شناسایی عوامل دخیل در پرواز کنترل شده به زمین و تصادفات نزدیک به فرود و توسعه و اجرای روش هایی برای جلوگیری از CFIT و ALA کاندید شناخته شد.
در 14 آوریل 1945، لورا تابر باربور پس از دیدار با خانواده در پیتسبورگ، سوار بر هواپیمای داکوتای خطوط هوایی مرکزی پنسیلوانیا بود که به کوه چیت در نزدیکی مورگان تاون برخورد و سقوط کرد. همه مسافران و خدمه کشته شدند. در سال 1956، همسرش، دکتر کلیفورد ای. باربور و پسرش، کلیفورد ای. باربور، جونیور، با همکاری نزدیک با بنیاد ایمنی پرواز، جایزه ایمنی هوایی لورا تابر باربور را به افتخار او تأسیس کردند. در 65 سال گذشته، این جایزه که دستاوردهای ایمنی هوانوردی در سراسر جهان را به رسمیت می شناسد، در اجلاس بین المللی ایمنی هوانوردی بنیاد ایمنی پرواز ارائه شده است.
در سال 2013، بنیاد ایمنی هوایی لورا تابر باربور به عنوان یک سازمان خیریه غیرانتفاعی مستقل متشکل از اعضای هیئت جایزه، جامعه هوانوردی و خانواده باربور تشکیل شد. علاوه بر ارائه سالانه این جایزه، در سال 2019 این بنیاد یک برنامه بورس تحصیلی را آغاز کرد که از دانشجویان شایسته ای که مطالعات حرفه ای هوانوردی را دنبال می کنند، حمایت می کند. همانطور که بنیاد دامنه خود را گسترش می دهد، جایزه ایمنی هوایی لورا تابر باربور از کسانی که سهم قابل توجهی در ایمنی هوانوردی داشته اند، قدردانی می کند.
نامزدها تا 2 ژوئن 2024 پذیرفته خواهند شد. برای اطلاعات بیشتر، از جمله تاریخچه کامل دریافت کنندگان جایزه، اینجا را کلیک کنید.

روابط عمومی انجمن شرکتهای هواپیمایی
بازنشر با ذکر منبع بلا مانع است.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
وبسایت : www.aira.ir
اینستاگرام : https://www.instagram.com/iranian.airlines
تلگرام : https://t.me/airanews
واتساپ:https://whatsapp.com/channel/0029VaQ2sQ4GU3BTSm3aZb2A

اخبار هواپیمایی

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…