پاویون انجمن در ایروپرشیا

اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی با حضور مقامات مختلف و مشارکت ده ها شرکت تولیدی و خدماتی حوزه های گوناگون خطوط هوایی، حمل و نقل هوایی، هوانوردی، تکنولوژی هواپیمایی، مدیریت ترافیک هوایی و دیگر صنایع مرتبط در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از تاریخ 24 تا 27 شهریور  برگزار شد.

در این نمایشگاه شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر داخلی، نوین‌ترین تولیدات، طرح ها و خدمات خود را ارائه دادند. همچنین علاوه بر شرکت های داخلی نمایندگان کشور های آلمان، چین، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، یونان، ایتالیا و برخی از کشور های منطقه خاورمیانه در این نمایشگاه حضور داشتند

در نخستین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی که با اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه بین المللی UFI برگزار شد، سازمان هواپیمایی کشوری ، انجمن شرکتهای هواپیمایی ایران ، سازمان هوا و فضا، شرکت مادر تخصصی فرودگاه ها و شرکت های دانش بنیان جدیدترین نوآوری های خود را به نمایش گذاشتند.

این نمایشگاه با هدف ایجاد زمینه تعامل سازنده بین شرکت های معتبر بین المللی با دانشگاه ها و شرکت های فعال این حوزه برای بهره مندی از توانایی ها و تجربیات بزرگان این صنعت برگزار شد تا گام مؤثر و مثبتی برای رونق سهم بازارهای داخلی و خارجی، بروز رسانی و توسعه صنعت هوایی کشور ، بررسی موانع و کاستی ها موجود و همچنین تحقق اهداف افق 1404 برداشته شود.

برگزاری چند همایش و کارگاه علمی تخصصی، رونمایی از برخی محصولات و تولیدات شرکت های دانش بنیان و برنامه ریزی برای بازدید هیات های مختلف داخلی و خارجی از نمایشگاه برخی از برنامه های جانبی اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی بود.

انجمن شرکتهای هواپیمایی ایران در نمایشگاه ایروپرشیا شرکت کرد . این نمایشگاه از 24 تا 27 شهریور در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد . پاویون انجمن در مساحتی بالغ بر 300 مترمربع میزبان تمامی اعضای خود در نمایشگاه ایروپرشیا بود .

 

تمامی شرکتهای هواپیمایی عضو انجمن در این رویداد بین المللی حضور یافتند . کانترهای شرکتهای هواپیمایی در پاویون از جمله شلوغ ترین فضاهای نمایشگاه بود و مورد استقبال متخصصین و مردم قرار گرفت . این تجربه نخستین کار مشترک تمامی اعضا برای حضور در نمایشگاه های تخصصی بود که آثار و بازخوردهای مثبتی به همراه داشت .