جمعه, 18 اسفند 1396 ساعت 15:21

برنامه جهانی بوئینگ برای آموزش خلبان


بوئینگ برنامه توسعه خلبانان تجاری خود را با افزودن Okay Airways به لیست مشتریان در حال رشد خود گسترش داده است. این شرکت هواپیمایی و سه شرکت دیگر در چین مستقر هستند.
بوئینگ از طریق برنامه توسعه خلبان، با شبکه ای از مدارس پرواز در سراسر جهان کار می کند تا شرکت های هواپیمایی را با آموزش جامع ، از جمله مدیریت دانش جویان ، اصلاح و ایجاد دوره های آموزشی هماهنگ سازد.
این برنامه جامع شامل آموزش ابتدایی خلبان های تازه وارد تا آموزش پرواز پیشرفته طراحی شده است تا دانشجویان را به کمک خلبانی 737 برساند .
دکتر لی زونگلین، مدیر عامل شرکت Okay Airways، گفت: "این همکاری استراتژیک روابط ما با بوئینگ را تقویت می کند و ما را قادر می سازد پایه محکمی برای آموزش و جریان مداوم استعدادها بگزاریم."
کیت کوپر، معاون آموزش و حرفه ای خدمات، بوئینگ گفت: "برنامه توسعه خلبان ها تنها یک راه است که تیم ما برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان، ارایه داده است." "بازار هواپیمایی مسافری تقاضای بی سابقه ای برای خلبانان دارد و ما پیش بینی می کنیم که این کار برای چندین سال ادامه یابد. ما متعهد به حمایت از چرخه عمر یک هواپیمایی هستیم که به بازار ارایه می دهیم .

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…