ویزای مولتی کانادا | وقت سفارت کانادا | وقت سفارت آمریکا | وقت سفارت انگلیس| ویزای شینگن| ویزای ازبکستان| تور باکو

شنبه, 25 دی 1395 ساعت 17:45

اولین گردهمایی انجمن

اولین گردهمایی انجمن برگزار شد

اولین گردهمایی انجمن شرکت های هواپیمایی ایران در تاریخ سوم اسفند برگزار شد . در این رویداد ، مدیران عامل ، معاونان و مدیران شرکت های هواپیمایی ایران حضور داشتند . این گردهمایی که با حمایت شرکت هواپیمایی تابان برگزار گردید ، بیش از 250 میهمان عضو و غیر عضو داشت . میهمانان مدعو به مراسم شامل ریاست محترم سازمان هواپیمایی کشوری و معاونان ، مدیرعامل محترم شرکت فرودگاه ها و معاونان و بالاخره مدیران منطقه ای یاتا بودند .

رئیس هیات مدیره و دبیر انجمن ، در ابتدای مراسم گزارشی از عملکرد انجمن شرکتهای هواپیمایی در خصوص پیگیری های صنفی و عملکرد کمیته های تخصصی انجمن ارایه کردند . کاپیتان زنگنه رئیس هیات مدیره انجمن، ضمن دعوت از شرکت های هواپیمایی تازه تاسیس به عضویت ، از پیگیری مشکلات و حصول مطالبات اعضای انجمن گزارش کاملی ارایه کرد . آقای سامانی دبیر انجمن نیز در ادامه ، گزارشی از مصوبات کمیته های تخصصی انجمن در یک سال گذشته و برنامه های سال آتی انجمن بیان کرد . سپس ، آقای حسنلو گزارش عملکرد یکساله معاونت استاندارد پرواز را ارایه داد و پس از آن آقای مه آبادی رئیس هیات مدیره شرکت فرودگاه ها ، ضمن اشاره به نقش شرکت فرودگاه ها در روند مسافرت های هوایی ، چشم انداز های آتی آن را برشمرد.

آقای مهندس عابدزاده ریاست محترم سازمان هواپیمایی کشوری ، سخنران بعدی بود . وی ضمن ابراز خرسندی از جایگاه کنونی انجمن در تصمیم گیری های کلان هوایی ، حاضران را به هم افزایی پتانسیل ها دعوت کرد . آقای عابدزاده در ادامه به موضوع اقتصاد ملی در صنعت هواپیمایی اشاره داشت . وی برون رفت از مشکلات جاری و آتی را در شکل گیری و بهینه سازی اقتصاد ملی در شرکت های هواپیمایی برشمرد .

پروازهای نوروزی و اهمیت آن در تقویم شرکت های هواپیمایی موضوع بعدی گردهمایی بود که آقای فتاحی به آن پرداخت . وی با اشاره به ضرورت هماهنگی همه دست اندرکاران ، الویت دهی به شرکتهای هواپیمایی ایرانی در پروازهای نوروزی را از جمله شاخص های سازمان خود خواند .

آقای مراد الخطیب مدیر منطقه ای یاتا آخرین سخنران گرهمایی بود . اهمیت همکاری در موفقیت شرکت های هواپیمایی و فرودگاهی  موضوع سخنرانی وی بود . الخطیب به نقش تکنولوژی های روز در ساده سازی و روان سازی سفرهای هوایی اشاره کرد و نقش تک تک سازمان های مستقر در فرودگاه را در این روند ضروری توصیف کرد . 

 IMG 5424  

IMG 5734

IMG 5752

IMG 5901

IMG 6000

IMG 6066

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…