ویزای مولتی کانادا | وقت سفارت کانادا | وقت سفارت آمریکا | وقت سفارت انگلیس| ویزای شینگن| ویزای ازبکستان| تور باکو

شنبه, 24 آبان 1399 ساعت 13:59

بوئینگ : چین بازار بزرگی برای حمل و نقل هوایی است


بوئینگ انتظار دارد که شرکتهای هواپیمایی چین طی 20 سال آینده 8600 هواپیمای جدید با ارزش 1.4 تریلیون دلار و خدمات پس از فروش با ارزش 1.7 تریلیون دلار به دست آورند . طبقه متوسط چین به سرعت در حال رشد است ، افزایش رشد اقتصادی و شهرنشینی از عواملی است که در پیش بینی بوئینگ پیش بینی می شود ، این کشور در چند سال آینده مسافران هوایی زیادی خواهد داشت. از سال 2000 ، ناوگان مسافری چین هفت برابر شده و تقریباً 25٪ از کل رشد هواپیمایی این کشور در دهه گذشته حاصل شده است.
ریچارد وین ، مدیر بازاریابی بوئینگ در چین گفت: در حالی که کرونا به شدت بر بازار مسافر در سراسر جهان تأثیر گذاشته ، اما محرک های رشد اساسی چین همچنان زیاد هستند. همچنین ادامه سرمایه گذاری های دولت در جهت بهبود و گسترش زیرساخت های حمل و نقل ، جریان های ترافیکی بزرگ منطقه ای و رونق بازار داخلی به معنای رونق این منطقه در جهان است.
بوئینگ پیش بینی کرده است که رشد ترافیک سالانه مسافران چین طی 20 سال آینده 5.5 درصد باشد. بوئینگ تخمین می زند که اپراتورها طی 20 سال آینده به بیش از 6450 هواپیمای تک راهرو جدید در چین احتیاج داشته باشند. هواپیماهای تک راهرو مانند خانواده 737 همچنان عامل اصلی رشد ظرفیت هستند.
بوئینگ می گوید چین بالاترین نرخ رشد تجارت الکترونیکی جهان را دارد اما فضای قابل توجهی برای توسعه حمل و نقل هوایی نیز دارد . انتظار می رود رشد صنعت هواپیمایی در چین نیاز به استخدام 395،000 خلبان ، خدمه کابین و تکنسین را برای پرواز و نگهداری ناوگان هواپیمایی این کشور ایجاد کند.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…