ویزای مولتی کانادا | وقت سفارت کانادا | وقت سفارت آمریکا | وقت سفارت انگلیس| ویزای شینگن| ویزای ازبکستان| تور باکو

دوشنبه, 08 بهمن 1397 ساعت 12:53

پرواز شرکتهای هواپیمایی ایران به مقاصد خارجی بلا مانع است


دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد که به جز تحریم هواپیمایی ماهان برای سفر به مقصد آلمان، شرکت‌های هواپیمایی ایران مشکلی برای پرواز به کشورهای خارجی ندارند و امکان پرواز برای آنها وجود ندارد.
مقصود اسعدی سامانی در ارتباط با آخرین وضعیت شرکت‌های هواپیمایی ایران جهت پرواز به کشورهای خارجی، اظهار کرد: پرواز شرکت‌های هواپیمایی به مقاصد خارج از کشور بلامانع است و شرکت‌های هواپیمایی از نظر تداوم پروازی مشکلی ندارند. نکته‌ای که وزیر راه و شهرسازی در ارتباط با تحریم هواپیمایی ایران مطرح کردند مربوط به تحریم صنعت هواپیمایی ایران است که به حوزه قطعات، تجهیزات و فروش هواپیما می‌شود و از سال ۱۳۵۸ توسط آمریکایی‌ها اعمال شده است و آنها هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران را تحریم کردند تا بدین طریق اجازه پرواز را ندهند و صنعت هواپیمایی ایران را تحریم کنند و روز به روز نیز تحریم‌ها را سخت‌تر کردند.
وی ادامه داد: در حال حاضر پروازهای شرکت‌های هواپیمایی کشور به مقاصد خارجی انجام می‌شود و به جز پرواز ماهان‌ایر به آلمان که به تازگی با تحریم مواجه شده است مشکلی برای سایر پروازها وجود ندارد.
به گفته دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی درحالی که پروازهای ماهان‌ایر به مقصد آلمان تحریم شده است، اما کماکان پروازهای ایران‌ایر به آلمان برقرار است و احتمال برقراری پرواز قشم‌ایر به آلمان وجود دارد.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…